pajo.pl

pajo.pl – budownictwo, dom, ogród

Kosmiczne pomysły na aranżację wnętrza
Dom

Kosmiczne pomysły na aranżację wnętrza

Brakuje ci pomysłu na aranżację salonu, sypialni, a może pokoju dziecięcego? Jesteś zmęczony swoim obecnym wystrojem wnętrza i brakuje ci motywacji, aby podjąć się tej zmiany? 

Postaw na proste rozwiązania oraz kosmiczne dodatki, którymi urozmaicisz wnętrze.

Przygotowaliśmy wiele pomysłów i inspiracji na uzupełnienie aranżacji twojego mieszkania! 

Obrazy kosmosu na ścianę do twojego salonu

Aranżacja twojego salonu oddaje charakter całego wnętrza, ponieważ to pomieszczenie wskazuje na to w jakim stylu urządzone zostało całe mieszkanie. Dlatego tak ważne jest aby prawidłowo je zaprojektować. Odpowiednio dobrane kolory, materiały i wyposażenie pozwoli na stworzenie komfortowej przestrzeni życiowej.

Zdecyduj się na obrazy z kosmosem, jako idealne uzupełnienie wolnej przestrzeni twojego salonu. W twórczym mieszkaniu nie może zabraknąć nowoczesnych dodatków, takich jak obraz na płótnie. Już dziś wypróbuj cyfrową technologię druku, którą oferuje w sprzedaży strona Tulup.pl z możliwością doboru najbardziej odpowiedniego wymiaru obrazu do ściany twojego salonu. 

Aranżacja salonu, tak samo jak innych pomieszczeń może stanowić inspirującą przygodę. Urządź go w sposób, aby stał się interesującym i funkcjonalnym centrum twojego domu!

Kosmiczna sypialnia

Motywem przewodnim dla twojej nowej sypialni będzie kosmos i science fiction. Pomyśl jak korzystnie obrazy kosmosu wpłyną na aranżację sypialni i poprawę jakości lepszego snu. Jest to tematyka, która nas fascynuje i ogromnie pobudza naszą wyobraźnię. Obrazy kosmosu na ścianę nie tylko uzupełnią wolną przestrzeń, 

a także otworzą twój umysł. 

Może źle sypiasz, albo ciężko ci zasnąć. A może wybudzasz się w nocy? Pozwól aby wybrany przez ciebie motyw kosmosu uspokoił twoje myśli i zaopiekował się poprawą twojego snu. 

Wybierając dekoracje, zwróć uwagę na dopełnienie wnętrza, kolorystycznie pasującą do obrazu pościelą, poduszkami dekoracyjnymi czy zasłonami. Spraw, 

aby twoja sypialnia była wygodna, a zarazem stylowa. Odpowiednio urządzona pozwoli ci odpocząć i się zrelaksować!

Pomysły na aranżację wnętrza dla dziecka

Pokój naszego dziecka w ciągu dnia jest miejscem kreatywnych zabaw, nauki 

oraz aktywnego wypoczynku. Wieczorem jest miejscem, w którym odpoczywa 

i regeneruje siły na kolejny dzień. Pokój dziecka musi być przede wszystkim miejscem, w którym będzie się czuł swobodnie i bezpiecznie. 

Decydując się na obraz na płótnie “kosmos” do pokoju dziecięcego, możemy kierować się wystrojem odpowiedniego wnętrza oraz zainteresowaniem dziecka. Planety oraz zjawiska występujące we Wszechświecie to intrygujący i wciągający temat, który wzbogaci jego wiedzę i przeniesie w inny wymiar. 

Dlatego kosmiczna tematyka może dobrze wpłynąć na nowe zainteresowania naszego dziecka, a także poprawę jego wyobraźni. 

Zwróć również uwagę na dobór koloru, na jaki wymalujesz pokój dziecka. Powinien być on przemyślany. Zaleca się pomalować pokój na kolor, który dobrze wpłynie na samopoczucie oraz pozwoli się odprężyć i wyciszyć.